Zabawki

Psy rasy west highland white terrier są psami niewielkimi lecz bardzo ruchliwymi. Z tego względu należy zapewnić im odpowiednią dawkę ruchu. Hodowcy - pasjonaci tej rasy przygotowali zestaw zabawek dla westów, który ujęliśmy w naszej ofercie stworzonej specjalnie dla psów tej rasy.

Zabawki dla west highland white terrier

Westy to psy bardzo ruchliwe, choć bez niszczycielskich zapędów. Ich aktywność warto urozmaicić zwłaszcza na czas nieobecności właścicieli. Pies powinien mieć swoje legowisko, miskę z wodą i zabawki – najlepsze będą pluszowe lub gumowe maskotki, piłki czy naturalne gryzaki. Westy są wesołe, wytrwałe i zawsze skore do zabawy. Uwielbiają piesze wędrówki, ale doskonale sprawdzą się też w różnych dyscyplinach sportowych. 

Energia, którą warto spożytkować - zabawki dla westa

Masz czas do nauki swojego westa? Ten wytrwały piesek jest w stanie nauczyć się wielu widowiskowych sztuczek. Piesek świetnie odnajdzie się w zabawie w slalom, lub przeskokach przez niskie przeszkody. Jego aktywność warto także ukierunkować na aportowanie. Szukasz czegoś, co na dłużej zajmie psa? Zabawka edukacyjna Trixie składa się ze stożków, schowków otwieranych za pomocą dźwigni i dwóch przesuwanych elementów. Pod każdym z nich można schować smakołyki dla węszącego westa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl