Opcje przeglądania
Producent
Cena brutto
  • od
    do

Klatki dla gryzoni

Komfortowe klatki dla gryzoni

Jesteś właścicielem szczura, myszek albo świnki morskiej? Z pewnością wiesz, jak duże znaczenie ma klatka dla gryzoni. Dzięki nim twój pupil będzie miał zapewnione komfortowe warunki do mieszkania i zabawy. Taki „domek” zapewnia mu także poczucie bezpieczeństwa oraz spokój. Warto przemyśleć, a także wygospodarować miejsce, w którym będzie stała klatka. Pamiętaj, że potrzebuje ona odpowiedniej przestrzeni. Zwróć uwagę także na budowę oraz możliwości otwierania drzwi. To przez nie będziesz podawać pokarm swojemu zwierzątku oraz czyścił wnętrze klatki. Z tego powodu powinny otwierać się jak najszerzej.

Sprawdź jaką klatkę wybrać dla swojego gryzonia

Przedstawiamy bogatą ofertę klatek dla gryzoni. Znajdziesz tutaj modele w różnych rozmiarach. Dzięki nim łatwo zapewnisz wygodę, spokój, a także odpowiednią opiekę swojemu pupilowi. Produkty dostępne w naszym sklepie są wytrzymałe, bezpieczne oraz łatwe do utrzymania w czystości. Łatwy montaż sprawia, że złożysz klatkę samodzielnie i bardzo szybko.

Jacy lokatorzy będą mogli zamieszkiwać klatki dla gryzoni? Między innymi stadko szczurków, koszatniczek, parka szynszyli czy myszoskoczki! Duża klatka dla gryzoni zapewni im odpowiednią ilość miejsca, aby Twoje pupile mogły swobodnie i do woli hasać. Na półkach można również umieścić domki albo inne schronienia, w których za jakiś czas zwierzaki z całą pewnością przygotują sobie norkę bądź legowisko. Jeżeli stawiacie na komfort dla Waszych małych, futrzanych podopiecznych — a z pewnością tak jest — klatka dla gryzoni to doskonały wybór!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl