Producenci
Rzetelny regulamin

Opinie o i-Zoologiczny.pl na Opineo.pl

Zakupy w sklepie i-zoologiczny.pl chronione są certyfikatem bezpieczeństwa SSL

Jak wychować kota, żeby kot nie wychowywał nas
Jak wychować kota, żeby kot nie wychowywał nas

Wychowanie każdego domowego zwierzęcia nierozerwalnie związane jest z systematycznością, zawziętością i wiedzą. Każdy posiadacz zwierzęcia wie, że pytanie „Jak wychować kota?” nie jest proste i jednoznaczne. Musisz pamiętać, że wytresowany pupil nie będzie ciężarem dla całej rodziny. Nauczony życia z człowiekiem kot, który pojmuje jasne zasady wspólnej egzystencji będzie na pewno zwierzęciem szczęśliwym, a to dlatego, że jego pan także będzie czerpać radość z jego obecności.

czytaj całość »
Jak długo żyją koty i od czego to zależy?
Jak długo żyją koty i od czego to zależy?

Odpowiedź na pytanie: „Jak długo żyją koty?” jest stosunkowo prosta i brzmi: od dziesięciu do nawet dwudziestu kilku lat. Schody zaczynają się, gdy chcemy ustalić, od czego ta średnia długość życia twojego pupila może zależeć. Wpływ na nią mają czynniki biologiczne, opieka medyczna i rasa.

czytaj całość »
Jak oduczyć psa szczekania? Poznaj sprawdzone i bezpieczne metody
Jak oduczyć psa szczekania? Poznaj sprawdzone i bezpieczne metody

Psy szczekają z różnych powodów. Wydawanie dźwięków przez czworonoga jest formą komunikacji ze światem, innymi psami oraz ludźmi i o tym należy pamiętać. Jednak są sytuację, gdzie warto oduczyć psa szczekania, ponieważ jego zachowanie jest wyrazem nadwrażliwości i zupełnie niczemu nie służy. W dzisiejszym materiale podpowiadamy, jakie sprawdzone i bezpieczne metody zastosować, żeby pies był opanowany.

czytaj całość »
Jak się liczy wiek psa? Poznaj wyliczenia ekspertów!
Jak się liczy wiek psa? Poznaj wyliczenia ekspertów!

Psy są dla wielu osób członkami rodziny. Często ludzie dopatrują się w tych czworonogach cech tożsamych z ludźmi. Jedną z najciekawszych informacji, jakie wyszukiwane są w sieci jest wiek pupila. Wokół tego parametru pojawiło się sporo mitów, dlatego dzisiaj podpowiemy, jak się liczy wiek psa.

czytaj całość »
Język ciała ptaków

Zrozumieć język ciała ptaka, czyli co Twoja papuga i inne ptaki próbują Tobie powiedzieć.

Ptaki domowe są przez niektórych opisywane jako kapryśne: potrafią być zabawne i urocze, a za chwilę zdystansowane. Czasami bardzo oczywisty, a innym razem nieco subtelny ptasi język może dać wgląd w to, co Twój ptak akurat potrzebuje.  Chociaż papugi i inne ptaki  posługują się różnymi językami ciała, niektóre zachowania obserwowane są u większości ptaków domowych.  Obserwowanie ptaka, jego oczu, wydawanych dźwięków, skrzydła, ogona, dzioba oraz ogólnej postawy może nam wiele o nim powiedzieć.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Internetowy Sklep Zoologiczny i-Zoologiczny.pl Lokalizacja: ul. Czereśniowa 18, Januszkowice woj. dolnośląskie Telefon: +48 609 83 82 44
Sklep internetowy od home.pl