Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Cena brutto
  • od
    do

Podłoża

Terrarystyka to nic innego jak hodowla zwierząt egzotycznych. Jakie pupile wchodzą w grę? Między innymi węże, jaszczurki, żółwie, a także owady takie jak modliszki, skorpiony czy ptaszniki. By jednak tropikalni lub pustynni przyjaciele mogli się prawidłowo rozwijać oraz byli zdrowi, należy odpowiednio zagospodarować ich miejsce do życia. O co chodzi? Między innymi o porządne podłoże do terrarium. Należy przecież pamiętać, że niektóre zwierzęta — przede wszystkim jaszczurki — mogą jeść ściółkę, co jest niebezpieczne dla ich zdrowia. Podłoże lub ziemia do terrarium tropikalnego to coś, czego szukacie? W takim razie zapoznajcie się z naszą ofertą!

Egzotyczne podłoże dla gadów i owadów

Dlaczego odpowiednie podłoże do terrarium dla agamy brodatej czy gekona lamparciego jest tak istotne? Przede wszystkim z tego względu, że jego nieodpowiednie dopasowanie może przysporzyć wielu kłopotów. Mianowicie, małe „smoki” chętnie konsumują ściółkę, co niekiedy powoduje ich zaczopowanie, a w dalszej kolejności poważne problemy zdrowotne. Poza tym podłoże do terrarium dla węża bądź żółwia stepowego i całej reszty gadów pozwala na wierne odwzorowanie biotopu, w jakim zamieszkują one w środowisku naturalnym. Podobnie sprawa wygląda w przypadku owadów, z czego warto dodać, że mokry torf umożliwia wykopanie przez nie norek oraz zapewnienie optymalnej wilgotności.

Jesteście zainteresowani podłożem z naszej oferty? W takim razie zapoznajcie się z asortymentem w poniższej kategorii. Proponujemy między innymi podłoże dla agamy, jak i całej reszty gadów oraz owadów. Znajdziecie u nas sprasowane włókno kokosowe w kostce, wiórki z jodły kanadyjskiej oraz doskonale utrzymujący wilgotność podkład z mchu torfowca. Zachęcamy do zakupów i jednocześnie gwarantujemy, że Wasi egzotyczni przyjaciele na 100% będą zadowoleni!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl