Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Cena brutto
  • od
    do

Zabawki KONG dla psów

Jesteś szczęśliwym posiadaczem psiaka? Z pewnością chcesz mu kupić odpowiednią zabawkę, by nie nudził się podczas Twojej nieobecności albo, by móc wspólnie spędzać aktywnie czas. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór zabawek kong dla psa.

KONG®  Extreme X-Large zabawka dla psa KONG® Extreme X-Large zabawka dla psa
Producent: KONG
Cena brutto:

97,00 zł

szt.
zobacz więcej
KONG® Ball Extreme Small zabawka dla psa KONG® Ball Extreme Small zabawka dla psa
Producent: KONG
Cena brutto:

46,00 zł

szt.
zobacz więcej
KONG® Ball Small zabawka dla psa KONG® Ball Small zabawka dla psa
Producent: KONG
Cena brutto:

37,00 zł

szt.
zobacz więcej
KONG® Bounzer zabawka dla psa KONG® Bounzer zabawka dla psa
Producent: KONG
Cena brutto:

41,00 zł

zobacz więcej
KONG® Classic Large zabawka dla psa KONG® Classic Large zabawka dla psa
Producent: KONG
Cena brutto:

55,00 zł

szt.
zobacz więcej
KONG® Classic Medium zabawka dla psa KONG® Classic Medium zabawka dla psa
Producent: KONG
Cena brutto:

49,00 zł

szt.
zobacz więcej
KONG® Classic Small zabawka dla psa KONG® Classic Small zabawka dla psa
Producent: KONG
Cena brutto:

35,00 zł

szt.
zobacz więcej
KONG® Classic X-Large zabawka dla psa KONG® Classic X-Large zabawka dla psa
Producent: KONG
Cena brutto:

91,00 zł

szt.
zobacz więcej
KONG® Classic X-Small zabawka dla psa KONG® Classic X-Small zabawka dla psa
Producent: KONG
Cena brutto:

32,00 zł

szt.
zobacz więcej

Zabawki dla psa - Konga

Ten rodzaj sprzętu sprzyja psiej aktywności zwłaszcza w czasie, gdy ma zostać na chwilę sam w domu. Zasada działania konga jest podobna jak maty węchowej, gdyż polega na schowaniu w jego wnętrzu smakołyku, jednak tym razem nie chodzi o pracę węchową, a o zwyczajne utrudnienie psu dostania się do zawartości, tak aby jedzenie zajęło mu więcej czasu. W przypadku konga na ukrycie we wnętrzu zabawki dobrze sprawdzi się np. mokra karma dla psa, gdyż w ten sposób pies będzie musiał powoli wylizać ją z jego wnętrza. Kongi mogą mieć różne warianty, może to być klasyczny gumowy kong, ale dostępne są też takie w kształcie gumowej kości lub pluszowej zabawki. Tak jak większość zabawek dostępne są różne rozmiary konga, ze względu na fakt, że zbyt mały mógłby zostać połknięty przez zwierzę. Dostępne w pięciu wariantach oraz dla szczeniaczka w dwóch pastelowych kolorach.

Zabawki Kong dla psa - piłki

W naszej ofercie znajdziesz standardowe piłki, które nie wydają dźwięków, ani nie zawierają smaczków dla psa. Wyglądają, jak piłki tenisowe i są dostępne w różnych kolorach oraz wielkościach. Nadają się do zabawy z psem w terenie, w ogrodzie, ale również w domu. Mogą służyć psu za gryzak. Ze względu na fakt, iż standardowa piłka tenisowa produkowana jest z toksycznym dla psów klejem, w naszym sklepie znajdziesz jej odpowiednik, który dzięki metodzie produkcji idealnie nadaje się dla zwierząt. Innym rodzajem jest piłka na przysmaki. Jest to piłka, do której wsypujemy ulubione smakołyki dla psa, a następnie dzięki labiryntowej konstrukcji, gdy pies trąca piłkę, ta tocząc się wyrzuca na podłogę smaczki, które zwierzę może zjeść.

Zabawki Kong dla psa – szarpaki

Są to zabawki, które mogą być użyte do zabawy z psem w tzw. ,,przeciąganie liny’’. W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć różne ich rodzaje. Oprócz piłek na sznurku, znajdziesz szarpaki wykonane ze skóry, juty lub sznura. Ten rodzaj zabawek pozwala psu na zaspokojenie swojej potrzeby gryzienia i podobnie jak gryzak zachować prawidłową higienę jamy ustnej. Zabawkę można wykorzystać do wspólnej zabawy z psem, ale niektóre rodzaje sprawdzą się również do zajęcia czasu psu, który musi zostać sam w domu. Oprócz typowej zabawy z psem, szarpaki sprawdzają się również do wykorzystania w treningu.

Inne zabawki Kong dla psa

Aporty, jak sama nazwa wskazuje, służą do zabawy z psem w aportowanie. Należy odpowiednio dobrać rozmiar aportu, gdyż za ciężki będzie zniechęcał psa do zabawy i nauki. Frisbee to zabawka, która wymaga już nieco większego stopnia wtajemniczenia, nie tylko dla psa, który musi się nauczyć ją łapać, ale także właściciela, który musi odpowiednio ją rzucić. Oprócz standardowej zabawy sprawdzi się również w ćwiczeniu psich sportów.
I na koniec, psie łamigłówki to zabawka, która angażuje psi umysł do pracy. Główna zasada polega na tym, że pies musi przesuwać lub podnosić klocki oraz naciskać przyciski, aby dostać się do smakołyków. W przeciwieństwie jednak do np. konga konieczne będzie tu zaangażowanie właściciela, aby sfrustrowany pies nie poddał się zbyt łatwo. W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje łamigłówek o różnym poziome trudności, tak aby dopasować się do każdego psa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl