Producenci

OTC

Organ wydający:
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
we Wrocławiu
ul. Januszowicka 48, 53-135 Wrocław

Rzetelny regulamin

Zakupy w sklepie i-zoologiczny.pl chronione są certyfikatem bezpieczeństwa SSL

Opcje przeglądania

ŻWIRKI I PODŁOŻA DLA KOTÓW

Jakie w ogóle znaczenie ma żwirek? Bardzo często od jego struktury, a nawet i zapachu zależy to, czy kociak skorzysta ze swojej toalety. Właśnie z tego względu proponujemy przygotowany między innymi przez firmę Benek żwirek dla kota o lawendowym aromacie, który ma na dodatek szereg pozytywnych właściwości zdrowotnych. Mowa o działaniu uspokajającym i aseptycznym, co jest strzałem w dziesiątkę w przypadku bardzo ruchliwych zwierząt. Oprócz tego żwirek lawendowy ma właściwości przeciwgrzybiczne i przeciwzapalne.

 

Żwirki dla kotów

CURVER Pojemnik na żwirek dla kota 6kg
Producent: Curver
Cena brutto: 65,00 zł
szt.
zobacz więcej
BENEK Żwirek Compact dla kota 10l
Producent: Certech
Cena brutto: 39,00 zł
szt.
zobacz więcej
BENEK Żwirek Compact dla kota 5l
Producent: Certech
Cena brutto: 23,00 zł
szt.
zobacz więcej
BENEK Żwirek Compact lawendowy dla kota 10l
Producent: Certech
Cena brutto: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
BENEK Żwirek Compact lawendowy dla kota 5l
Producent: Certech
Cena brutto: 16,00 zł
szt.
zobacz więcej
BENEK Żwirek Economic dla kota 10l
Producent: Certech
Cena brutto: 28,00 zł
szt.
zobacz więcej
BENEK Żwirek Economic dla kota 5l
Producent: Certech
Cena brutto: 17,00 zł
szt.
zobacz więcej
BENEK Żwirek Exclusive Balls dla kota 4l
Producent: Certech
Cena brutto: 19,00 zł
szt.
zobacz więcej
BENEK Żwirek lawendowy dla kota 10l
Producent: Certech
Cena brutto: 41,00 zł
szt.
zobacz więcej
BENEK Żwirek lawendowy dla kota 5l
Producent: Certech
Cena brutto: 22,00 zł
szt.
zobacz więcej
BENEK Żwirek Naturalny żółty dla kota 5l
Producent: Certech
Cena brutto: 18,00 zł
szt.
zobacz więcej

W naszym sklepie możecie zaopatrzyć się w żwirek dla kota Benek 25 albo 10l, a na dodatek do kompletu kupić pojemnik na żwirek, aby zawsze znajdował się pod ręką. Unikniecie w ten sposób bałaganu oraz problemu ze znalezieniem worka z wypełnieniem do kuwety. Dzięki temu, że nasza oferta jest zróżnicowana, macie szansę dobrać coś, co będzie w 100% odpowiadać Waszemu zwierzakowi. Może to być żwirek Benek lawendowy w 25l opakowaniach albo Benek lawendowy o nieco mniejszych pojemnościach. Oczywiście nie ma żadnego problemu, by zdecydować się na zakup klasycznych, bezzapachowych odmian żwirku. Jesteście zainteresowani? Jeżeli tak — zachęcamy Was do zakupu!

Żwirek dla kota

Atrakcyjna oferta naszego internetowego sklepu zoologicznego obejmuje szeroki wybór żwirków dla kota. Ten Idealny, który stanowi wypełnienie kuwety, powinien być komfortowy w użytkowaniu, czyli musi pochłaniać nieprzyjemny zapach i być łatwy do usunięcia go z kuwety. Gwarantujemy, że oferowany przez nasz internetowy sklep zoologiczny żwirek dla kota spełni preferencje i oczekiwania właściciela kota hodowanego w domu. Przed podjęciem decyzji, na jaki produkt się zdecydować, warto ustalić, jaki rodzaj żwirku będzie nadawał się dla naszego futrzastego pupila. Najlepiej zdecydować się na produkt zbrylający i skutecznie pochłaniający zapachy. W końcu najbardziej zależy nam, aby w domu nie unosił się nieprzyjemny zapach, a opróżnianie kuwety było szybkie i sprawne. Polecany przez nas żwirek dla kota, po skorzystaniu przez niego z kuwety, zamienia się w bryłki. To produkty, które nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne. Mogą być wyrzucane do śmieci biologicznych lub odpadów biodegradowalnych. Produkty te w kontakcie ze skórą kota czy też błonami śluzowymi nie powodują uczucia pieczenia, czy też innych podrażnień. Są więc bezpieczne dla zwierzęcia i planety.

Żwirek dla kota - Benek

Żwirek dla kota Benek to wyrób charakteryzujący się regularnymi ziarnami o wymiarach 2-5 mm, co zabezpiecza przed roznoszeniem żwirku. Benek skutecznie pochłania płyny i przykre zapachy, zapewniając ochronę antybakteryjną. Zbryla się, tworząc regularne i zwarte bryłki. Granulat nie przykleja się do dna kuwety, przez co w łatwy sposób można ją opróżnić. To jeden z najlepszych producentów żwirku dla kota dostępny na rynku. Żwirek dla kota Benek znajdziesz w wersji neutralnej zapachowo lub w jednym z kilku przyjemnych zapachów, które z pewnością pokocha Twój kot, a co za tym idzie, będzie chętnie korzystał ze swojej kuwety. Dodatkowym atutem żwirku dla kota Benek jest to, że powstał z materiałów organicznych. Dzięki temu z łatwością wiąże nieprzyjemne zapachy, które powstają po skorzystaniu przez futrzaka z toalety, a ciecze są doskonale wchłaniane przez wysoce chłonną ściółkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Internetowy Sklep Zoologiczny i-Zoologiczny.pl Lokalizacja: ul. Czereśniowa 18, Januszkowice woj. dolnośląskie Telefon: +48 609 83 82 44
Sklep internetowy od home.pl