Opcje przeglądania
Cena brutto
  • od
    do

Obroża dla psa zaciskowa

Obroża dla psa zaciskowa to element, który jest wymagany praktycznie dla każdego zwierzaka. To właśnie idealnie dobrana obroża pozwala na przypięcie smyczy czy identyfikatora oraz gwarantuje zwierzakowi pełen komfort funkcjonowania.

W naszym sklepie mamy dla klientów spory wybór akcesoriów odpowiadających na potrzeby zwierząt i ich właścicieli, dlatego zachęcamy do przejrzenia oferty. Takie obroże dla psa zaciskowe to produkty, które cieszą się bardzo dużą popularnością. U nas dostępne są w wielu kolorach, rozmiarach i atrakcyjnych cenach. 

Takie obroże najczęściej stosuje się do treningu psów agresywnych czy tych lękliwych. Wybierając rozmiar, należy brać pod uwagę wymiary głowy zwierzęcia, ponieważ obroże dla psów zaciskowe nie rozpinają się. Zakładane są przez głowę, dlatego powinny być na tyle duże, aby możliwe było ich przełożenie. Optymalny rozmiar to taki, który pozwala na wsunięcie dwóch palców pomiędzy obrożę a szyję. U nas mamy wiele rozmiarów, zarówno na małe, jak i większe psy, dlatego zapraszamy do zakupów.

Obroża dla psa zaciskowa - kiedy się sprawdzi?

Każdy właściciel czworonoga chce dla swojego zwierzaka jak najlepiej. Stale poszukuje się rozwiązań, które są w stanie zapewnić komfort i pozwolą na normalne funkcjonowanie. Zdarza się jednak, że zwierzaki mogą być naprawdę nie do ujarzmienia. Będą agresywne do innych zwierząt czy ludzi bądź nadmiernie lękliwe. Właśnie dlatego przeprowadza się treningi psów oraz uczy się panowania nad nimi. Doskonale sprawdzają się tu zaciskowe obroże dla psów, dzięki którym można szybko, bez użycia dużej siły zapanować nad psem. 

Najczęściej stosuje się je podczas szkoleń i treningów, gdyż dają szerokie możliwości zapanowania nad zwierzakiem, szczególnie w sytuacji, kiedy mamy do czynienia z dużymi i silnymi psami. Kiedy pies jest już po szkoleniu, warto zakładać tradycyjną obrożę, która będzie wygodniejsza w funkcjonowaniu, da pełen komfort, a przecież o to chodzi każdemu właścicielowi zwierzaka, aby był on zadowolony i szczęśliwy. W naszej ofercie mamy duży wybór, naprawdę wiele modeli obroży dla psów zaciskowych, dlatego zapraszamy do zakupów.

Jak używać obrożę dla psa zaciskową?

Użytkowanie obroży dla psa zaciskowej należy rozpocząć od wyboru odpowiedniego rozmiaru. To właśnie on ma kluczowe znaczenie dla wygody zwierzaka i pozwala na zachowanie właścicielowi czy przewodnikowi pełnej kontroli nad zwierzakiem. Najczęściej używa się jej z krótką smyczą. Rozmiar obroży powinien być dobrany tak, aby móc włożyć dwa palce pomiędzy obrożę a szyję. Kiedy pies odpoczywa bądź idzie spokojnie, taka obroża powinna leżeć luźno na jego szyi. W sytuacji, gdy pies ciągnie, obroża będzie się zaciskać. Wiele modeli pozwala na bezpieczne ustawienie miejsca, do którego obroża będzie się zaciskać. Wystarczy ustawić stoper. Małe obroże posiadają najczęściej jeden stoper, natomiast większe rozmiary posiadają dwa stopery blokujące. Dzięki temu obroże dla psów zaciskowe są dużo bezpieczniejsze od kolczatek. Każda prezentowana w naszej ofercie obroża dla psa zaciskowa pozwala zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Są dokładnie opisane, dzięki czemu można z łatwością dobrać idealny rozmiar do swojego zwierzaka, zarówno dla małego, jak i dużego zwierzaka o sporej sile. Zachęcamy do zakupów, gdyż mamy naprawdę atrakcyjną ofertę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl