Opcje przeglądania

Smycze dla psa samochodowe

Jest kilka możliwości bezpiecznej podróży z psem, można transportować psa w specjalnie dostosowanej klatce, którą umieszczamy w bagażniku, można przewozić psa w odpowiednio dobranym i zapiętym na tylnym siedzeniu transporterze, ale bardzo często jedziemy z psem używając smyczy samochodowej.

Smycz samochodowa dla psa - jak wybrać idealną?

Podczas wyboru najlepszej smyczy samochodowej dla psa warto zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał oraz wykonanie smyczy. Smycz powinna dobrze leżeć w ręku, mieć odpowiedni rozmiar karabinka dopasowany do wagi i wielkości psa oraz dopasowaną długość do aktualnej aktywności. Istotne jest również, aby akcesoria dla psa były dopasowane do rozmiaru, wieku oraz charakteru psa. Smycze samochodowe dla psów mogą być na szerokiej, jak i wąskiej taśmie, mogą być wykonane z linki lub z materiału, skóry oraz tworzywa odpornego na zmienne warunki atmosferyczne i wodę. Ważnym elementem przy wyborze smyczy dla psa do samochodu jest rodzaj aktywności, jaką zamierzamy wykonywać z psem. Inna smycz sprawdzi się podczas spacerów, inna podczas szkolenia psa, a jeszcze inna do uprawiania sportu z psem. Należy pamiętać, że nie zawsze jedna smycz sprawdzi się do wszystkich naszych potrzeb, dlatego akcesoria dla psa, takie jak smycz dla psa do samochodu, powinny być dopasowane do aktualnych potrzeb pupila.

Przykładowa oferta smyczy samochodowych dla psa

W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnego rodzaju smycze samochodowe dla psa. Po pierwsze mamy do zaoferowania między innymi smycz bezpieczeństwa dla psa do dziesięciu kilogramów. To zapięcie samochodowe dla psa jest uniwersalnym i praktycznym mocowaniem, które pasuje do każdego typu szelek. Produkt ten ma za zadanie trzymać psa w jednym miejscu w samochodzie, aby nie przeszkadzać kierowcy podczas prowadzenia pojazdu. Ta smycz samochodowa dla psa pasuje do wielu marek samochodów, ale należy pamiętać, że są wyjątki takie jak: Volvo, Saab, Chevrolet oraz Ford. Mamy również smycz samochodową dla psa, która jest dostępna dla zwierzęcia w innych rozmiarach niż ta - od dziesięciu do dwudziestu pięciu kilogramów.

Szelki transportowe wpinane do gniazda pasów bezpieczeństwa

Inna smycz samochodowa dla psa, którą mamy do zaoferowania to szelki samochodowe. Traktowane są one jako pasy bezpieczeństwa dla psów. Taki komplet zawiera szelki, a także krótką smycz z klamrą do wpinania w uchwyt pasów w samochodzie. To zapięcie jest uniwersalne, dlatego też pasuje do wszystkich typów pasów samochodowych. Szelki te mogą być używane na co dzień, nie tylko podczas podróży samochodowej. Spójrzmy na szelki samochodowe dla psa Trixie. To akcesoria stworzone po to, aby bezpiecznie przewozić czworonoga. Szelki są przystosowane do wygodnego przypięcia wewnątrz auta. W naszym sklepie oferujemy duży wybór rozmiarów szelek samochodowych od XS do XL, dzięki czemu można dobrać je do obwodu klatki piersiowej każdego pupila, a jednocześnie pasują do wielu modeli smyczy dla psa do samochodu.

Bezpieczeństwo podczas podróży dzięki smyczy dla psa do samochodu

Smycz samochodowa dla psa to przedmiot, który muszą mieć wszyscy ci, którzy mają swojego czworonożnego przyjaciela i jeżdżą z nim pojazdem czterokołowym. Dzięki takiemu gadżetowi, jakim jest smycz samochodowa dla psa zwierzak ma zagwarantowane bezpieczeństwo, ale także kierowca. Nie każdy zwierzak jest grzeczny podczas podróży samochodem. Przez swoje rozkojarzenie mógłby przeszkodzić kierowcy w prowadzeniu auta, a ten miałby możliwość przyczynienia się do stłuczki bądź też wypadku. Dlatego też warto zainwestować w odpowiednią smycz samochodową dla psa i być spokojnym, że dotrze się na miejsce bez żadnych problemów. Polecamy smycz samochodową dla psa JULIUS K9®. W tym modelu długość paska możesz regulować swobodnie w zakresie 50-70 cm. Oferujemy dwa modele, jedną dla psów o wadze do 10 kg oraz drugą dla zwierząt o wadze 10-25 kg. Wspomniana smycz dla psa do samochodu  to uniwersalne mocowanie pasujące do każdego typu szelek.

Szelki i smycze samochodowe dla psów - zapoznaj się z naszą ofertą!

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z pełną ofertą smyczy samochodowej dla psa. Gwarantujemy, że każdy z Was na pewno znajdzie odpowiednią smycz dla swojego milusińskiego i od momentu doręczenia produktu będzie mógł cieszyć się bezpieczną jazdą wraz z pieskiem. Warto pamiętać, że wysokiej jakości smycz dla psa do samochodu ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo nie tylko samemu pupilowi, ale również pozostałym pasażerom auta i kierowcy. Wszystkie nasze smycze zostały wykonane z wyjątkowo mocnego tworzywa. Dzięki naszym produktom możliwe będzie przewożenie zwierzaka w części bagażowej pojazdu. Za pomocą stalowego karabińczyka dołączonego do smyczy możemy przypiąć zwierzaka do metalowych uchwytów standardowo mocowanych w części bagażnika. Pamiętajmy, że do przewozu psa w bezpiecznej pozycji posłużą smycze i szelki wysokiej jakości. Takie są właśnie nasze produkty, dlatego zachęcamy do zakupów.

Smycz samochodowa pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa psu podczas jazdy poprzez ograniczenie jego ruchów w trakcie jazdy.

Smycz samochodowa dla psa jest wyposażona z jednej w standardowy karabinek, który zapina się do szelek, a z drugiej strony smyczy znajduje się specjalna klamra, która wchodzi do gniazda pasów bezpieczeństwa. Smycz samochodowa dla psa zabezpiecza zwierzaka podczas podróży, ogranicza jego przemieszczanie się po samochodzie, a podczas hamowania zapięty pas samochodowy utrzymuje psa w bezpiecznej pozycji. Smycz samochodowa dla psa dostępna jest w różnych rozmiarach w zależności od wagi psa. Zapięcie samochodowe to bardzo szybka i wygodna forma bezpiecznego podróżowania z naszym zwierzęciem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl