Opcje przeglądania

Zabawki dla psów na przysmaki

ZABAWKI NA PRZYSMAKI DLA PSA

Podczas nieobecności właścicieli w domu pies może nieźle narozrabiać. Aby zapewnić mu odpowiednio długą rozrywkę można zaopatrzyć się w zabawki dla psa na przysmaki. Ukryte w zabawce smakołyki będą zmuszały psa do poświęcenia jej dłuższego czasu dopóki ich nie wyciągnie ze środka, a także do ćwiczenia inteligencji.

KONG® Ball Extreme Small zabawka dla psa KONG® Ball Extreme Small zabawka dla psa
Producent: KONG
Cena brutto:

46,00 zł

szt.
zobacz więcej
TRIXIE Zabawka dla psa Piłka karmnik 11cm TRIXIE Zabawka dla psa Piłka karmnik 11cm
Producent: Trixie
Cena brutto:

25,00 zł

szt.
zobacz więcej
TRIXIE Zabawka dla psa Piłka karmnik 14cm TRIXIE Zabawka dla psa Piłka karmnik 14cm
Producent: Trixie
Cena brutto:

36,50 zł

szt.
zobacz więcej
TRIXIE Zabawka dla psa Piłka karmnik 7cm TRIXIE Zabawka dla psa Piłka karmnik 7cm
Producent: Trixie
Cena brutto:

16,50 zł

szt.
zobacz więcej
TRIXIE Zabawka dla psa Piłka Snacky 11cm TRIXIE Zabawka dla psa Piłka Snacky 11cm
Producent: Trixie
Cena brutto:

56,00 zł

szt.
zobacz więcej
TRIXIE Zabawka dla psa Piłka Snacky 6cm TRIXIE Zabawka dla psa Piłka Snacky 6cm
Producent: Trixie
Cena brutto:

20,50 zł

szt.
zobacz więcej
TRIXIE Zabawka dla psa Piłka Snacky 9cm TRIXIE Zabawka dla psa Piłka Snacky 9cm
Producent: Trixie
Cena brutto:

39,50 zł

szt.
zobacz więcej

Inteligentne zabawki dla psów na smakołyki

Zwierzęta potrzebują rozrywki umysłowej, również w zimne i deszczowe dni, kiedy trzeba zrezygnować z długiego spaceru. Takie wyjście w niesprzyjających warunkach pogodowych nie należy do naszych ulubionych aktywności ani także naszych pupili. Jednak stale przebywając w domu, pies stanie się niespokojny, a kumulująca się w nim energia musi gdzieś znaleźć ujście. Jak w takiej sytuacji zająć naszego czworonoga? Zabawka dla psa na smakołyki to dobre rozwiązanie. Takie zabawki posiadają specjalne otwory i rowki, które możesz wypełnić ulubionymi psimi przysmakami. Zajmą one naszego psa na dłuższy czas, ale pobudzając przy tym aktywność umysłową, a w nagrodę zwierzak otrzymuje pyszny smakołyk. W ten sposób, zabawka dla psa na smakołyki łączy ze sobą naukę, rozrywkę i nagrodę, stanowiąc idealną propozycję na spędzanie czasu. Zabawka dla psa na smakołyki wykonana jest z wytrzymałych i bezpiecznych dla psa tworzyw sztucznych. Bez problemu wytrzyma długi okres intensywnego gryzienia i szarpania przez czworonoga każdej rasy, zarówno dużego, jak i małego.

Zabawka dla psa na smakołyki

W kategorii zabawek dla psów na smakołyki znajdziesz rozwiązania dla wielu potrzeb Twojego pupila. Dzięki zabawkom na smakołyki dla psów, możesz zaspokoić naturalne instynkty Twojego psa, takie jak żądza łowiecka, potrzeba ruchu i pobudzenie zmysłów. Zabawki te to również doskonałe narzędzia do ćwiczenia inteligencji oraz rozwoju manualnego Twojego pupila.

W sklepie i-Zoologiczny oferujemy wiele różnych zabawek dla psów na smakołyki, które są zaprojektowane z myślą o zwierzętach różnych ras i rozmiarów, oraz mających różne potrzeby. Dostępne są zabawki oferujące zróżnicowany poziom wyzwania, co umożliwia dostosowanie wyboru do umiejętności Twojego pupila. Dostępne są także zabawki w kształcie piłek oraz kości, więc każdy czworonóg znajdzie coś dla siebie. Wszystkie zabawki dla psów na smakołyki w naszym sklepie są bezpieczne i wygodne w użytkowaniu, co pozwala na długą i satysfakcjonującą zabawę. Dbaj o zdrowie i dobre samopoczucie swojego pupila, zapewniając mu zajęcie na czas Twojej nieobecności.

 

Zabawki na przysmaki dla psów zapobiegają ich nudzie, pozwalają na dostarczenie dodatkowej stymulacji umysłowej, a także poprawiają zdowie jamy ustnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl