Producenci

OTC

Organ wydający:
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
we Wrocławiu
ul. Januszowicka 48, 53-135 Wrocław

Rzetelny regulamin

Zakupy w sklepie i-zoologiczny.pl chronione są certyfikatem bezpieczeństwa SSL

ZOO MED REPTITEMP termostat elektroniczny do terrarium RT-500RE

Wysyłka (dni robocze):: 5 dni
Cena brutto: 179,00 zł 179.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

ZOO MED REPTITEMP termostat elektroniczny RT-500RE

RAPTITEMP 500R to termostat z czujnikiem służący do regulacji temperatury w Państwa terrarium. Powstał na podstawie długoletniego doświadczenia firmy Zoo Med Lab w produkcji pokarmu i sprzętu dla gadów używanego przez hodowców, hobbystów i ogrody zoologiczne na całym świecie.

NIE UŻYWAĆ TERMOSTATU W PRZYPADKU GDY ŁĄCZNA MOC URZĄDZEŃ PODLEGAJĄCYCH REGULACJI PRZEKRACZA MOC 500 WAT.

BARDZO WAŻNE: Moc urządzeń a ogólna temperatura otoczenia.
Przy zakupie urządzenia grzewczego do terrarium proszę się upewnić czy jest ono w stanie podgrzać (ze względu na jego moc) powietrze w terrarium do żądanej temperatury. Na przykład: promiennik ceramiczny o mocy 150 wat może podgrzać powietrze w terrarium 120 litrowym do temp. 27oC przy temperaturze pomieszczenia 18-21oC ale promiennik lub żarówka o mocy 60 wat przy tej samej temperaturze pomieszczenia i objętości terrarium może już tego nie zrobić. Proszę pamiętać, że przy kontrolowaniu temperatury za pomocą termostatu należy tak dobrać moc urządzeń grzewczych aby miały one możliwość osiągania zakładanej temperatury powietrza w terrarium.


Zastosowanie REPTITEMP 500R: oprócz normalnych szklanych terrariów można stosować urządzenie w terrariach akrylowych (powyżej 40 litrów objętości) jak również w dużych terrariach szklanych (powyżej 400litrów) i drucianych. W tym drugim przypadku będzie to możliwe tylko w miejscu do wygrzewania podczas gdy pozostała część terrarium będzie miała temperaturę otoczenia.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl