

Organ wydający:
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
we Wrocławiu
ul. Januszowicka 48, 53-135 Wrocław
Non-Pull Harness - zabudowane szelki dla psa zapobiegające ciągnięciu na smyczy
towar niedostępny
Opis
Non-Pull Harness - zabudowane szelki dla psa zapobiegające ciągnięciu na smyczy
Jesteś już zmęczony nieustannym ciągnięciem na smyczy przez Twojego psa? Szelki dla psa Non-Pull Harness pomogą Ci w łatwy sposób stawić kres temu problemowi.
Te łatwe w zakładaniu szelki dla psa stworzył słynny behawiorysta i psycholog zwierząt dr Roger Mugford. Szelki zostały zaprojektowane tak, aby w sposób nieograniczający ruchów psa, powstrzymać go od ciągnięcia czy szarpania na smyczy.
Wygodna, przewiewna siatka na przodzie szelek oraz miękki materiał od spodu sprawiają, że szelki są wygodne i nie ocierają skóry psa.
Zalety:
- opatentowana konstrukcja siatki na przodzie szelek, umożliwia nieograniczony ruch psa
- przesuwna blokada bezpieczeństwa na górze szelek
- miękki materiał na dolnych paskach szelek dla zwiększenia komfortu psa
Szelki dla psa Non-Pull Harness dostępne są w trzech rozmiarach.
Small - obwód klatki piersiowej 40cm - 55cm
Medium - obwód klatki piersiowej 60cm - 80cm
Large - obwód klatki piersiowej 80cm - 105cm lub waga 55+kg
Sprawdź inne szelki dla psa w naszym sklepie.
Karola
Niestety mój psiak strasznie ciągnie na spacerach i próbowałam już wielu rzeczy, ale szelki zapobiegające ciągnięciu na smyczy dają przy moim psiaku najlepsze efekty. Cieszę się z tego zakupu - oboje mamy większą radość ze spacerowania. Polecam spróbować.
sau
doskonałe