Producenci

OTC

Organ wydający:
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
we Wrocławiu
ul. Januszowicka 48, 53-135 Wrocław

Rzetelny regulamin

Zakupy w sklepie i-zoologiczny.pl chronione są certyfikatem bezpieczeństwa SSL

Opcje przeglądania
Cena brutto
  • od
    do

SMYCZ DLA PSA DO BIEGANIA

Uprawiasz sport? Lubisz biegać? Nie ma to jak robić to co się lubi z kimś kogo się kocha:). Dzięki odpowiednio dobranej smyczy z amortyzatorem dla psa, bieganie stanie się jeszcze przyjemniejsze zarówno dla Ciebie jak i dla Twojego psiego przyjaciela. Smycz do biegania z psem można przypiąć do pasa lub przewiesić przez ramię w ten sposób masz zawsze wolne ręce, aby swobodnie uprawiać sport. Smycz dla psa z amortyzatorem redukuje wstrząsy podczas szarpnięć z obu stron, chroni w ten sposób układ kostny zarówno psa, jak i człowieka.

Smycze dla psa do biegania

Podczas wyboru najlepszej smyczy dla psa warto zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał oraz wykonanie smyczy. Smycz powinna dobrze leżeć w ręku, mieć odpowiedni rozmiar karabinka dopasowany do wagi psa oraz dopasowaną długość do aktualnej aktywności. Istotne jest również, aby akcesoria dla psa były dopasowane do rozmiaru, wieku oraz charakteru psa. Smycze mogą być na szerokiej, jak i wąskiej taśmie, mogą być wykonane z linki lub z materiału, skóry oraz tworzywa odpornego na zmienne warunki atmosferyczne i wodę.
Ważnym elementem przy wyborze smyczy dla psa jest rodzaj aktywności jaką zamierzamy wykonywać z psem. Inna smycz sprawdzi się podczas spacerów, inna podczas szkolenia psa, a jeszcze inna do uprawiania sportu z psem. Należy pamiętać, że nie zawsze jedna smycz sprawdzi się do wszystkich naszych potrzeb, dlatego akcesoria dla psa powinny być dopasowane do aktualnych potrzeb psa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Internetowy Sklep Zoologiczny i-Zoologiczny.pl Lokalizacja: ul. Czereśniowa 18, Januszkowice woj. dolnośląskie Telefon: +48 609 83 82 44
Sklep internetowy od home.pl