Producenci

OTC

Organ wydający:
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
we Wrocławiu
ul. Januszowicka 48, 53-135 Wrocław

Rzetelny regulamin

Zakupy w sklepie i-zoologiczny.pl chronione są certyfikatem bezpieczeństwa SSL

Opcje przeglądania

SMYCZ SAMOCHODOWA


Jest kilka możliwości bezpiecznej podróży z psem, można transportować psa w specjalnie dostosowanej klatce, którą umieszczamy w bagażniku, można przewozić psa w odpowiednio dobranym i zapiętym na tylnym siedzeniu transporterze, ale bardzo często jedziemy z psem używając smyczy samochodowej. Smycz samochodowa dla psa jest wyposażona z jednej w standardowy karabinek, który zapina się do szelek, a z drugiej strony smyczy znajduje się specjalna klamra, która wchodzi do gniazda pasów bezpieczeństwa. Smycz samochodowa dla psa zabezpiecza zwierzaka podczas podróży, ogranicza jego przemieszczanie się po samochodzie, a podczas hamowania pas bezpieczeństwa utrzymuje psa w bezpiecznej pozycji. Smycz samochodowa dostępna jest w różnych rozmiarach w zależności od wagi psa. Zapięcie samochodowe to bardzo szybka i wygodna forma bezpiecznego podróżowania z naszym zwierzęciem.

Smycze dla psa samochodowe

Podczas wyboru najlepszej smyczy dla psa warto zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał oraz wykonanie smyczy. Smycz powinna dobrze leżeć w ręku, mieć odpowiedni rozmiar karabinka dopasowany do wagi psa oraz dopasowaną długość do aktualnej aktywności. Istotne jest również, aby akcesoria dla psa były dopasowane do rozmiaru, wieku oraz charakteru psa. Smycze mogą być na szerokiej, jak i wąskiej taśmie, mogą być wykonane z linki lub z materiału, skóry oraz tworzywa odpornego na zmienne warunki atmosferyczne i wodę.
Ważnym elementem przy wyborze smyczy dla psa jest rodzaj aktywności jaką zamierzamy wykonywać z psem. Inna smycz sprawdzi się podczas spacerów, inna podczas szkolenia psa, a jeszcze inna do uprawiania sportu z psem. Należy pamiętać, że nie zawsze jedna smycz sprawdzi się do wszystkich naszych potrzeb, dlatego akcesoria dla psa powinny być dopasowane do aktualnych potrzeb psa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Internetowy Sklep Zoologiczny i-Zoologiczny.pl Lokalizacja: ul. Czereśniowa 18, Januszkowice woj. dolnośląskie Telefon: +48 609 83 82 44
Sklep internetowy od home.pl