Producenci

OTC

Organ wydający:
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
we Wrocławiu
ul. Januszowicka 48, 53-135 Wrocław

Rzetelny regulamin

Zakupy w sklepie i-zoologiczny.pl chronione są certyfikatem bezpieczeństwa SSL

Opcje przeglądania

SMYCZ SAMOCHODOWA


Jest kilka możliwości bezpiecznej podróży z psem, można transportować psa w specjalnie dostosowanej klatce, którą umieszczamy w bagażniku, można przewozić psa w odpowiednio dobranym i zapiętym na tylnym siedzeniu transporterze, ale bardzo często jedziemy z psem używając smyczy samochodowej. Smycz samochodowa dla psa jest wyposażona z jednej w standardowy karabinek, który zapina się do szelek, a z drugiej strony smyczy znajduje się specjalna klamra, która wchodzi do gniazda pasów bezpieczeństwa. Smycz samochodowa dla psa zabezpiecza zwierzaka podczas podróży, ogranicza jego przemieszczanie się po samochodzie, a podczas hamowania pas bezpieczeństwa utrzymuje psa w bezpiecznej pozycji. Smycz samochodowa dostępna jest w różnych rozmiarach w zależności od wagi psa. Zapięcie samochodowe to bardzo szybka i wygodna forma bezpiecznego podróżowania z naszym zwierzęciem.

Smycze dla psa samochodowe

Podczas wyboru najlepszej smyczy dla psa warto zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał oraz wykonanie smyczy. Smycz powinna dobrze leżeć w ręku, mieć odpowiedni rozmiar karabinka dopasowany do wagi psa oraz dopasowaną długość do aktualnej aktywności. Istotne jest również, aby akcesoria dla psa były dopasowane do rozmiaru, wieku oraz charakteru psa. Smycze mogą być na szerokiej, jak i wąskiej taśmie, mogą być wykonane z linki lub z materiału, skóry oraz tworzywa odpornego na zmienne warunki atmosferyczne i wodę.
Ważnym elementem przy wyborze smyczy dla psa jest rodzaj aktywności jaką zamierzamy wykonywać z psem. Inna smycz sprawdzi się podczas spacerów, inna podczas szkolenia psa, a jeszcze inna do uprawiania sportu z psem. Należy pamiętać, że nie zawsze jedna smycz sprawdzi się do wszystkich naszych potrzeb, dlatego akcesoria dla psa powinny być dopasowane do aktualnych potrzeb psa.

Przykładowa oferta smyczy samochodowych dla psa

W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnego rodzaju smycze samochodowe dla psa. Po pierwsze mamy do zaoferowania między innymi smycz bezpieczeństwa dla psa do dziesięciu kilogramów. To zapięcie samochodowe dla psa jest uniwersalnym i praktycznym mocowaniem, które pasuje do każdego typu szelek. Produkt ten ma za zadanie trzymać psa w jednym miejscu w samochodzie, aby nie przeszkadzać kierowcy podczas prowadzenia pojazdu. Ta smycz pasuje do wielu marek samochodów, ale należy pamiętać, że są wyjątki takie jak: Volvo, Saab, Chevrolet oraz Ford. Mamy również smycz samochodową dla psa, która jest dostępna dla zwierzęcia w innych rozmiarach niż ta - od dziesięciu do dwudziestu pięciu kilogramów.

Inna smycz samochodowa dla psa, którą mamy do zaoferowania to szelki samochodowe. Traktowane są one jako pasy bezpieczeństwa dla psów. Taki komplet zawiera szelki, a także krótką smycz z klamrą do wpinania w uchwyt pasów w samochodzie. To zapięcie jest uniwersalne, dlatego też pasuje do wszystkich typów pasów samochodowych. Szelki te mogą być używane na co dzień, nie tylko podczas podróży samochodowej. 

Bezpieczeństwo podczas podróży dzięki smyczy dla psa do samochodu

Smycz samochodowa dla psa to przedmiot, który muszą mieć wszyscy ci, którzy mają swojego czworonożnego przyjaciela i jeżdżą z nim pojazdem czterokołowym. Dzięki takiemu gadżetowi piesek ma zagwarantowane bezpieczeństwo, ale także kierowca. Nie każdy zwierzak jest grzeczny podczas podróży samochodem. Przez swoje rozkojarzenie mógłby przeszkodzić kierowcy w prowadzeniu auta, a ten miałby możliwość przyczynienia się do stłuczki bądź też wypadku. Dlatego też warto zainwestować w odpowiednią smycz samochodową dla psa i być spokojnym, że dotrze się na miejsce bez żadnych problemów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z pełną ofertą smyczy samochodowej dla psa. Gwarantujemy, że każdy z Was na pewno znajdzie odpowiednią smycz dla swojego milusińskiego i od momentu doręczenia produktu będzie mógł cieszyć się bezpieczną jazdą wraz z pieskiem. 

 

Smycz samochodowa pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa psu podczas jazdy poprzez ograniczenie jego ruchów w trakcie jazdy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Internetowy Sklep Zoologiczny i-Zoologiczny.pl Lokalizacja: ul. Czereśniowa 18, Januszkowice woj. dolnośląskie Telefon: +48 609 83 82 44
Sklep internetowy od home.pl